Древесный уголь Буратино™

Украина, г. Харьков

 Главное на сайте:
 Фракции Буратино™:
 Новости на рынке:
 Индикативные цены:
 Полезные ссылки:
 Наши посетители из:
                                                                                     
Запрошуєте подругу на шашлик, але не знаєте як смачно приготувати

повів подругу на шашлик біля ресторану Існує дуже багато рецептів приготування шашлику. Але на смак та колір товаришів, як відомо, немає. Тим паче коли йдеться про жінок, які сподобалися і яких заздалегідь щоб привабити треба запросити у ресторан чи на пікнік. У такому випадку краще поцікавитися який саме шашлик вони люблять найбільше. Але тут майже кожного чоловіка може чекати несподіванка, бо жінки кваліфікують шашлик дуже часто або як добрий, або не дуже добрий. Все, крапка. А як зробити добрий для них шашлик жінки майже ніколи не знають. Бо це справа чоловіків звичайно ж. І що ж вигадати чоловікам у таких випадках? У деяких випадках чоловіки починають мудрувати і підміняють якість шашлику на велику кількість та різноманітність алкоголю на столі. Це може спрацювати, якщо запрошені жінки найбільше полюбляють алкоголь. Але ж це не ідеальний варіант для чоловіка, який поважає здорові звички у своїй житті. Нормальні жінки люблять жерти, а не пити. 😀

нормальні жінки люблять жертинормальні жінки люблять жертиЖінки мають залишитись щасливими та задоволеними. Тому вивчаємо зараз як зробити шашлик, який сподобається більшості народу на пікніку, або більшості клієнтів ресторану. По перше, вибираємо потрібне м'ясо з порося - воно має бути жирне, із салом. Для цього ідеально підійде м'ясо наднирника – бо воно дуже м'яке та містить трохи сала, яке не завадить для змаження на сильному жарі від деревних кутів. Нарізаємо м'ясо на шматки розміром приблизно 3х3х(3-5) см. Це оптимальний розмір для приготування м'яса на мангалі. М'ясо в такому випадку добре просмажиться, і не буде сухим.

Далі готуємо розсіл для замочування м'яса. Найбільше людям подобається шашлик, що був замочений у 100% свіжого соку або зі звичайної цибулі, або зі звичайного томату. Сіль у сік додавати заборонено. Час замочування м'яса у соці не менше 2-х годин, бажано 3-5 годин. Після замочування сік зливаємо, а м'ясо засипаємо сіллю та перцем саме перед нанизуванням на шампури для подальшого жарення на мангалі. Таким чином сіль у м'ясо тільки саме перед жаренням, бо у такий спосіб змажене м'ясо після приготування краще збереже свої м'якість та соковитість, що є важливими критеріями якісті шашлику.  

Для смаження нашого смачного шашлику спочатку розпалюємо деревні вуглі в мангалі. Це нескладно, якщо використовувати картонку для надання потоку повітря на вуглі, що починають тліти після розпалювання. Деревні вуглі звичайно краще використовувати із деревини твердих порід (дуб, яблоня, груша, ясень, клен, бук, граб та інші). Коли через 10-15 хвилин після розпалювання на вуглях з'явиться шар білого попілу від жару, то час жарки м'яса настав. Перевіряємо щоб від повірхні вуглів до мяса було десь 10-12 см. Для цього рівняємо деревне вугілля в мангалі кочергою. Здеваємо шар попілу з вуглів та кладемо шампури з м'ясом на мангал і починаємо непреривно їх крутити з метою появлення на м'ясі рівномірного жареного поверхневого шару, який надасть м'ясу красоти та буде зберігати його сок при подальшому приготуванні. Через 15-18 хвилин шашлик буде готовий і його треба знімати з мангалу та подавати до столу.

  | 14-04-2024, 15:34 | Просмотров: 5 | Автор: buratino | Отзывов: 0
Добавление комментария
[not-wysywyg] [/not-wysywyg]
Прежде чем написать комментарий рекомендуем Вам сначала прочесть наши ОБЩИЕ ПРАВИЛА.

{bbcode}
[not-wysywyg][/not-wysywyg]{wysiwyg}
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив



 
 

Буратино™ является собственностью ЧФ "БАС" Харьковский Портал